O nas

Join us

O nas

Jesteśmy samoorganizującym się zespołem specjalistów, działającym na zasadach transparentności, płaskiej struktury i w duchu demokracji.

Naszym celem jest tworzenie miejsca pracy, w których sami chcielibyśmy pracować, wdrażając ambitne i kreatywne rozwiązania informatyczne.

Współpracę opieramy na partnerstwie z naciskiem na cele klientów i długoterminowy sukces naszych produktów i projektów.

Nasze wartości

Mały zespół, wielkie inspiracje

Jesteśmy kreatywnymi ekspertami w swojej dziedzinie, skupionymi na doskonaleniu naszych umiejętności i realizacji projektów, które mają znaczenie. Wciąż poszukujemy ciekawych i ambitnych wyzwań. Naszym głównym celem jest dostarczanie klientom udanych produktów i bycie dumnym z naszej pracy.

Kochaj pracę, szanuj ludzi

Zaufanie i wzajemny szacunek są podstawą wszelkich relacji, zarówno wewnątrz naszego zespołu, jak i w kontaktach ze współpracownikami i klientami. Wierzymy, że na tych fundamentach tworzy się pozytywne środowisko pracy, które pozwala na zbudowanie kompetentnego i zgranego zespołu.

Rozwijamy projekty i partnerstwa

Uważnie słuchamy, głęboko myślimy, mówimy otwarcie. Stosujemy zwinne podejście do tworzenia aplikacji webowych i mobilnych, zapewniając przejrzystość postępu prac.

Rozwój dla kultury

Kochamy kulturę, a naszą ambicją jest współpraca z jej twórcami i organizatorami wydarzeń. Wspieramy organizacje pozarządowe związane z działalnością prospołeczną, proekologiczną i kulturalną oraz monitorujące i szanujące prawa człowieka i zwierząt.

Uczynić świat lepszym miejscem

Open Source to dla nas nie tylko słowa, to świetny pomysł, który realizujemy. Współtworzymy i promujemy projekty wolnego i otwartego oprogramowania. Wnosimy moduły Drupal i rdzeń Drupala. Wspieramy społeczność i wydarzenia takie jak DrupalCamps.